26 березня 2021

26 березня 2021 року на факультеті здоров`я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбувся навчально-практичний семінар «Методика навчання початковому плаванню» для студентів І-ІІ курсів.

цфвф

Організатори семінару досвідчені викладачі кафедри кандидат педагогічних наук, доцент Коваль В. В., старший викладач Омелянюк Ю. А.  та студенти майстер спорту України з плавання Резнік Аліна, кандидат в майстри спорту України з плавання Корець Анастасія, голова студентського наукового товариства факультету ЗФКС Карашевич Володимир.

й2

Під час навчально-практичного семінару учасники засвоїли теоретичну складову навчання плаванню та практично оволоділи методиками навчання початковому плаванню і різними спортивними способами відповідно до навчальної дисципліни «Плавання з методикою викладання, методикою оздоровчої роботи».

12цй

За підсумками семінару учасникам були вручені сертифікати і методичні рекомендації з навчального курсу.