30 березня 2021

30 березня 2021 р. на платформі Zoom канд. пед. наук, доцент кафедри географії і туризму Ростислав Шикула із доповіддю "Особливості інтерпретації експонатів у природничому музеї" прийняв участь у Першому міжінституціонарному науковому семінарі «Феномен інтерпретації: теоретичне осмислення та особливості застосування у музейному просторі» з циклу «Інтерпретація у системі музейно-педагогічної діяльності».

;lkj

Організатори: Лабораторія музейної педагогіки Львівського національного університету імені Івана Франка у партнерстві з Національним центром «Мала академія наук України», Національною Академією Педагогічних наук України, Національною Академією Мистецтв України, Педагогічним музеєм України, Національним заповідником «Києво-Печерська Лавра».