29 вересня 2023

Напередодні Дня працівника освіти студенти нашого університету привітали професорсько-викладацький склад та усіх працівників ЗВО.

Повноцінний концерт підготували активісти Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді. Традиційні пісні, вірші та танцювальні номери від мистецьких колективів та талановитих студентів усіх факультетів підтримували святкову атмосферу у глядацькій залі.

МЕГУ

Ректор університету Віталій Дем`янчук привітав колег та вручив подяки за високий професіоналізм, сумлінну працю та особистий внесок у розвиток нашого університету. Особливо відзначив також вправність найбільшого багатства закладу – студентів.

Почесні нагороди вручили працівникам університету й від очільників Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА та Рівненської обласної ради.

МЕГУ

Доцент кафедри соціальних комунікацій Віктор Мазаний отримав почесну грамоту за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини та з нагоди Дня працівників освіти від голови Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Нагородження

Кандидат економічних з державного управління, доцент кафедри економіки та фінансів Наталія Ліщук та начальник міжнародно-проєктного відділу Аліна Лавренюк отримали грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини та з нагоди Дня працівників освіти від директора Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петра Коржевського.