09 вересня 2021

В межах реалізації проекту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» факультет журналістики МЕГУ отримав новий пакет техніки: iMac 21.5.2017 року, багатофункціональний пристрій (принтер, сканер, ксерокс) Kyocera, монітор Philips та два системних блоки. Техніка вже активно експлуатується працівниками та студентами факультету.

журналісти

Технічна база дозволить студентам ближче ознайомитися із новітніми технологіями та втілювати отримані теоретичні знання на практиці. Окрім отриманих девайсів у найближчий час очікується також оновлення техніки для створення та обробки відеоматеріалів.

журналісти

Нагадаємо, що проект DESTIN реалізується на факультеті журналістики вже три роки, за які освітня програма встигла пройти чимало трансформацій задля відповідності європейським стандартам і втілення їх у життя.