15 листопада 2021

Вебінар на тему «Академічна мобільність студентів. Міжнародні гранти та стипендіальні програми: можливості та перспективи в МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука» за участю випускників спеціальності «Мова і література (англійська)» Аліни Лавренюк та Всеволода Мальованого відбувся на історико-філологічному факультеті.

аКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

Лавренюк А. (заступник начальника Міжнародно-проєктного відділу МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука) та Мальований В.(менеджер з міжнародної та грантової діяльності відділу) ознайомили присутніх з напрямами діяльності Міжнародно-проєктного відділу, розкрили сутність понять «грант», «проект», «академічна мобільність». Спікери заходу надали покрокову інформацію про те, як стати учасником стипендіальної програми, представили міжнародні та українські джерела грантодавців. До вебінару приєдналася представниця компанії «SelfInvest», яка ознайомила студентів з можливостями легального працевлаштування в Німеччині на канікулярний період.

Академічна мобільність

Детально ознайомитися з можливостями та перспективами щодо академічної мобільності, актуальними проєктами та програмами можна на сайті університету www.international.megu.edu.ua (http://www.international.megu.edu.ua/)

Академічна мобільність