01 липня 2021

В ході спілкування пан Олександр окреслив бачення міської влади в розвитку освітньої галузі рідного міста та запропонував підтримувати діалог аби спільними зусиллям реалізовувати більш амбітні проєкти.

«Буде правильно, якщо ми підготуємо аналітичні записки де зазначимо ті проблеми, у вирішення яких нам може допомогти міська влада» - зазначив президент університету проф. Анатолій Дем’янчук.

нарада третяк

Ректор МЕГУ проф. Віталій Дем‘янчук доповнив - «Важливо, що діалог розпочато. Ми повиннні бути в партнерських відносинах, адже є чимало викликів, які стосуються не конкретного університету, а усієї галузі освіти в цілому».
Варто зазначити, що МЕГУ є приватним закладом вищої освіти, а отже, окрім надання якісних освітніх послуг, університет також сплачує податки до міського бюджету.