29 листопада 2023

27 листопада 2023 року в рамках роботи студентського інтеркультурного клубу «Opening the Borders» відбулася відеозустріч студентів МЕГУ зі здобувачами відділення іноземних мов Університету Чукурова (Туреччина). На заході українську сторону представили здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету, а також студенти факультету кібернетики, педагогічного факультету та факультету здоров’я, фізичної культури і спорту
Новини
Онлайн-зустрічі передував обмін відеопривітаннями, які були надіслані бажаючими з обох сторін, що сприяло зменшенню бар’єру спілкування і встановленню дружніх стосунків. 
Новини
Віртуальний обмін був присвячений традиційним українським і турецьким стравам та національним святам. Спілкуючись у змішаних мінігрупах, в учасників була змога переконатися, що їжа - це не тільки засіб існування, а й віддзеркалення історії та культури певного народу. А підтема національних свят охопила не лише офіційні дати, а й народні та релігійні. 
Здобувачі отримали надзвичайне задоволення від командної роботи - спільного створення міні-проєкту розважальної події. Відгуки учасників свідчать, що досвід віртуального обміну – це не лише про навчання, насамперед, це можливість зануритися в інший культурний контекст через взаємодію та взаєморозуміння.
Особлива подяка Сергію Близнюку, старшому викладачу кафедри математичного моделювання, за технічну підтримку при проведенні заходу.