29 листопада 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Новини
Сьогодні, у середу 29.11.2023 р., відбулася гостьова лекція випускника економічного факультету, директора Рівненської електропостачальної компанії ТОВ «ЗЕ.ТЕК» Сергія Гладкого на тему: «Ринок електроенергії в сучасних умовах» під час якої гість поділився своїм досвідом роботи на ринку електроенергії України.
Пан Сергій окреслив стан і основні тенденції розвитку ринку електроенергії в Україні та визначив його роль у підтримці економічної стійкості й соціального розвитку суспільства. Водночас він наголосив, що ключовим для енергетики залишається військовий ризик. Майже ніхто не сумнівається, що росіяни продовжать атакувати енергосистему ракетами та дронами. Доповідач, також, обґрунтував доцільність і відзначив перспективність застосування енергозберігаючих технологій та генеруючих потужностей сонячного чи вітрового походження. Окремо увагу лектор приділив маркетинговій та ціновій політиці компанії, а також діям Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг як незалежного державного колегіального органу, метою діяльності якого є державне регулювання, моніторинг та контроль за діяльністю суб’єктів господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Новини
Доповідь викликала жваву дискусію серед здобувачів та велику кількість запитань та допомогла присутнім познайомитись з сучасними викликами і можливостями ринку електроенергії. Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку Сергія Гладкому за можливість ближче познайомитися з актуальними напрямами розвитку енергетичного сектору країни.