20 листопада 2023

16 листопада 2023 року в рамках роботи інтеркультурного клубу «Opening the Borders» відбулася відеозустріч студентів МЕГУ зі здобувачами Боннського університету (Німеччина). На заході українську сторону представили студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету, а також здобувачі факультету кібернетики, педагогічного факультету та факультету здоров’я, фізичної культури і спорту

ІФФ

Онлайн-дискусія була присвячена людським цінностям. Зокрема, висвітлювалися питання професійних цінностей, необхідних для успішної діяльності фахівця, окреслювалися умови для формування індивідуальних цінностей, обговорювалися цінності, які визначають щастя людини. Крім того, у мінігрупах студенти обмінювалися думками стосовно толерантності та її проявам у сучасному житті.

Опитування за допомогою онлайн-сервісу Mentimeter дозволило виявити найважливіші та другорядні для учасників цінності. В результаті серед топ-цінностей студенти обрали чесність, а останню позицію зайняла в списку доброта.

ІФФ

Отож, нехай кожен з учасників знайде свої пріоритетні цінності, які стануть духовними опорами впродовж усього життя!