02 жовтня 2021

У п'ятницю 1 жовтня 2021 р. із нагоди дня працівника освіти та 103 річниці з дня народження В. Сухомлинського майбутні вихователі - студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта (бакалавр) разом з доктором педагогічних наук, професором Марчук О. О. провели свято "Віддаємо свої серця дітям". На виховному заході вони ознайомилися із біографією педагога, його професійною діяльністю та морально-етичними творами. Студенти зачитали та висловили своє ставлення до педагогічних ідей українського вченого. Цікавим було проведення вікторини про життєвий і творчий шлях В. Сухомлинського. В кінці зустрічі майбутні вихователі на імпровізованих сердечках написали, що означає для них віддати своє серця дітям.

студентка

Педагог повинен бути добрим, люблячим, співчутливим, креативним та, водночас , вимогливим і строгим,  - написали майбутні вихователі.  До  музично-літературного вечора долучилася директор Інституту педагогічної освіти кандидат педагогічних наук, доцент  Т. І. Пагута, яка дала високу оцінку проведеному заходу та побажала студентам  втілювати в свою педагогічну практику ідеї Великого педагога.

спільне фото

Вітаємо науково-педагогічних працівників університету із днем працівника освіти. Хай духовні та педагогічні заповіти В. Сухомлинського, його морально-етичне вчення  буде дороговказом і для викладачів, і для всіх студентів!