23 листопада 2023

«Ми не безліч стандартних «Я», а безліч Всесвітів різних», – такий епіграф обрано до колективного уроку, який 22 листопада 2023 р. провели третьокурсники історико-філологічного факультету для студентів 2 курсу факультету журналістики. Це була співтворчість умовних учителів та учнів. На уроці вивчали твір Ліни Костенко «Кольорові миші».

Овдійчук

Дилема: що краще: бути як Анна творчою фантазеркою, оригінальною, неповторною чи як «сірий сусід», персонаж з вірша, який привів до суду дівчинку за те, що вона робила кольорових мишей з опалого листя, – безперечно вирішилася на користь Анни. На занятті панувала надзвичайно творча атмосфера, відповіді на проблемні запитання були змістовні, глибокі, нестандартні. А ще кожен із присутніх продемонстрував індивідуальну неповторність через представлення світу власних захоплень.

Овдійчук

Отже, у цьому семестрі успішно завершився цикл інтегрованих занять, який започаткували викладачі: доц. А. Бабінець (факультет журналістики) та проф. Л. Овдійчук (історико-філологічний факультет).