18 вересня 2022

16 вересня в рамках проєкту «запрошений лектор» на юридичний факультет Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука завітав доктор юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук України, завідувач відділу адюнктури та докторантури Національної академії внутрішніх справ Олексій Дрозд.

Гість

Спільно з завідувачем кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктором філософії в галузі права Наталією Деревянко професор Олексій Дрозд провів лекцію для студентів на тему: «Актуальні проблеми адміністративного права». Крім того, професор Олексій Дрозд спільно з проректором з наукової роботи, кандидатом юридичних наук, професором, академіком Академії адміністративно-правових наук України Андрієм Боровиком обговорили проблемні питання акредитації аспірантур за спеціальністю 081 «Право». Олексій Дрозд високо оцінив наукові праці, що підготовлені у поточному році викладачами кафедри кримінально-правових та адміністративно правових дисциплін та висловив бажання приймати участь у всіх наукових заходах кафедри.