18 вересня 2022

Дев’яте, ювілейне перевидання книги «Україна Incognita» авторства відомої журналістки, головної редакторки газети «День» Лариси Івшиної презентували в галереї «Євро Арт».

Студенти другого курсу факультету журналістики відвідали цей захід.

Перше видання книги побачило світ ще 20 років тому. Провідна ідея цієї праці: українці мають думати про майбутнє, а для цього конче потрібне безперервне перенавчання нашої нації, потрібна надійна історична лоція.

Книга

Присутній на заході міський голова Рівного Олександр Третяк подякував авторці книги за її працю, яка кожного з нас змушує замислитись над майбутнім свого народу.

- Такі заняття - це унікальна можливість поєднати теоретичний матеріал з практичним. Для студента - це неоціненний досвід, адже окрім виконанння практичного завдання кожен з них міг насолодитись розповіддю шановної Лариси Івшиної та її роздумами про майбутнє нашої держави та усі історичні віхи, які передували розвитку подій, які маємо сьогодні,- розповів доцент кафедри соціальних комунікацій факультету журналістики МЕГУ Андрій Смусь.

Книга

Не оминула пані Лариса і практичних порад для майбутніх журналістів.

- Професія не з простих та для сміливих. Якщо Ви одні з них - тоді вперед!,- зазначила авторка книги.

На завершення студенти отримали довгоочікуване спільне фото з майстринею слова та особисто подякували за презентацію.