09 вересня 2023

08.09.2023 викладач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Михайло Іванців у спеціалізованій вченій раді Д 61.051.07 державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Професійна правнича допомога при вирішенні адміністративних справ» під науковим керівництвом кандидата юридичних наук, доцента, академіка Академії адміністративно-правових наук, віце-президента з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права Андрія Боровика.

Зображення

Офіційними опонентами виступили доктори юридичних наук, професори Валерій Доненко - професор кафедри публічного та приватного права Університету митної справи та фінансів та В’ячеслав Тильчик - проректор з наукової роботи Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Усі члени спеціалізованої вченої ради відзначили високий рівень підготовки здобувача та звернули увагу на вміле поєднання практичної діяльності з теоретичними знаннями при підготовці дисертації.

захист

Підтримати колегу під час прилюдного захисту приїхала і завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор філософії в галузі права, доцент, академік Академії адміністративно-правових наук Наталія Деревянко.

захист

Вітаємо колегу з черговим науковим здобутком..