01 вересня 2021

Викладачі історико-філологічного факультету МЕГУ на серпневих педагогічних студіях Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «Компетентнісне спрямування дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в умовах нової української школи».

авторський колектив

Доцентка кафедри української мови та літератури Овдійчук Л. М. взяла участь у роботі секції «Українська мова і література» для керівників методичних об`єднань територіальних громад, що відбувалася онлайн з теми «Компетентнісне спрямування мовно-літературної освіти в умовах нової української школи». Як одна з авторок модельної навчальної програми з української літератури для 5-6 класів нової української школи (НУШ) Лілія Миколаївна репрезентувала нові підходи до формування змістового наповнення, яке оновлене за рахунок текстів сучасних авторів, до формування мистецького контексту та позакласного читання за жанрово-тематичним принципом. Основним під час створення програми, наголосила викладачка, був компетентнісний підхід із дотриманням вимог нового Державного стандарту.

скрін2

Учителі Рівненщини мали змогу ознайомитися із специфікою укладання програми, запропонованими текстами за допомогою мультимедійної презентації, у якій репрезентативно візуалізована необхідна інформація.  Авторський колектив, який складався з фахівців із різних сфер: психолого-педагогічної, методичної, літературознавчої, культурологічної, – очолила докторка педагогічних наук, головна наукова співробітниця відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук Таміла Яценко.

скриін1