27 травня 2021

Викладачі кафедри географії і туризму Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. С. Демянчука долучились до участі у першій міжнародній науковій конференції «Сучасні концепції та методи управління організаціями та адміністративними підрозділамибачення майбутнього» («Współczesne koncepcje i metody zarządzania organizacjami i jednostkami administracji – wizja przyszłości») організованій партнерами нашого університетуУніверситетом єврорегіональної економіки ім. Альчиде Де Гаспері в Юзефові, Республіка Польща (Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie).

Під час роботи були обговорені актуальні питання здійснення інновації, лідерства та управління знаннями; управління в державному секторі в умовах соціальних, економічних та технологічних змін, а також міжкультурного спілкування та сучасних викликів ринку праці. Окрему зацікавленість викликали і обговорення на панельній дискусії з питань розвитку туризму в умовах сьогодення