06 грудня 2023

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, підтримка, повага та любов небайдужих людей.

МЕГУ

5 грудня викладачі кафедри психології Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука - проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик та доцент Ольга Іванюта  відвідали військових, які проходять лікування у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що знаходиться у селищі Клевань. Зі словами вдячності поранені бійці прийняли подарунки та подякували професорам, викладачам й студентам МЕГУ за підтримку.

МЕГУ

«Викладачі та  студенти Університету з перших днів війни допомагають нашим військовим і внутрішньо переміщеним особам, займаються волонтерством й активним збором гуманітарної допомоги. Щиро дякуємо нашому керівництву університету, викладачам та студентам, які бачать наші ініціативи, підтримують їх фінансово або безпосередньою участю. Це надзвичайно гарний процес і дуже добре, що наша університетська спільнота у цих питаннях є згуртованою і консолідованою. Увага й підтримка для наших військових в цей складний час дуже важлива як ніколи. Армія має силу, коли в неї надійний тил. Лише згуртування, тільки взаємодопомога допоможуть нам перемогти. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для усіх українців час та допомагаймо нашим захисникам, які мужньо виборюють щасливу долю нашої України»,- зазначила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик.