05 грудня 2023

Попри щільний графік, управлінські справи, розпал сесії та екзаменів, Віталій Анатолійович Дем'янчук - ректор МЕГУ, доктор юридичних наук та професор – завітав на пару до третьокурсників факультету журналістики. Однак був там не лише поважним гостем, а й взявся опановувати нову професію – телевізійного кореспондента. 
Новини
Як журналіст має триматися у кадрі, співпрацювати з оператором, що таке «синхрон», «стендап», «лайф», усі складові телесюжету - третьокурсники ділилися набутими знаннями з керівником університету Віталієм Дем'янчуком. Студенти охоче у невимушеній атмосфері демонстрували ректору телевізійну «кухню», усе, що опанували самі на дисципліні «Медіавиробництво. Контент», яку викладає практикуюча кореспондентка Анна Махно.  
Віталій Дем'янчук і сам долучився до зйомки сюжету на парі. 
«Це дуже круто, коли ректор просто приходить на пару і разом з нами освоює нюанси професії», - відзначили студенти.
Окрім усього обговорили і важливість дотримання журналістських стандартів та етики. А ще – якісне здобування освіти.
Новини
"Для мене важливо, аби студентське життя наших здобувачів освіти тривало у хорошому настрої, аби вони не пожалкували у майбутньому про змарнований час в телефоні. Головне - це якісно здобути професію, гарно, стати гідними випускниками нашого університету" - поділився своїми враженням Віталій Анатолійович, відповідаючи на питання студентів 
А заодно студенти запитували про плани МЕГУ на майбутнє. Університет цьогоріч відзначає своє 30-річчя. 
Новини
"Звісно досягнення були, настільки багато, що не вистачить цього інтерв'ю, аби їх перерахувати. Цей час тридцятиліття минув дуже швидко. Університет знають і ми завжди на устах, в першу чергу, дякуючи тим професіоналам, які вчать наших студентів" - зазначив ректор. 
Новини
Студенти ж запросили Віталія Анатолійовича до себе на пари ще. А також відзначили, що ректор  швидко «влився» у їхню групу. Відтак навіть проголосували «ЗА» прийняття Віталія Анатолійовича до своїх лав. Одноголосно!
Максим Остапець, студент 3 курсу МЕГУ ім.ак.С. Дем'янчука