05 грудня 2023

5 грудня на факультеті здоров’я, фізичної культури  і спорту  було проведено Єдиний державний кваліфікаційний іспит  Крок 2 «Фізична терапія» U55 для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»

МЕГУ

Зміст іспиту розроблений за сприяння проєкту Європейського Союзу ERASMUS+ REHAB (Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine).

Мета інтегрованого тестового іспиту «КРОК 2»: оцінити здатність здобувачів реалізовувати окремі спеціальні (фахові, предметні) компетентності, визначені стандартом вищої освіти.

По завершенню іспиту декан поспілкувався зі студентами та зауважив, що наступним етапом є складання ОСКІ (Об'єктивного, структурованого клінічного іспиту).

МЕГУ

В свою чергу студенти подякували за підтримку протягом навчання в Університеті та поділилися враженнями від складання іспиту.

Бажаємо нашим студентам успіхів та чекаємо на гарні результати!