01 грудня 2023

01 грудня в рамках діяльності Європейської асоціації підготовки журналістів (European Journalism Training Association) відбулась зустріч керівництва асоціації для учасників проекту DESTIN.

Головними спікерами зустрічі були Президент асоціації – Aidan White та координатора Nadia Vissers.

Координатори проєкту DESTIN від МЕГУ - Аліна Лавренюк, Начальник міжнародно-проєктного відділу та Вікторія Золяк, Декан факультету журналістики взяли активну участь в обговоренні перспектив журналістики  на Європейському рівні.

Aidan White наголосив про необхідність подолання основних викликів журналістики сьогодення, а саме: фейкові новини, національні інтереси, медійна незалежність, безпечний інформаційний простір та журналістська етика. Окремо також обговорили політичний вплив на способи висвітлення новин про війну в медіа каналах України та Європи.

МЕГУ DESTIN

Президент асоціації наголосив:

«Саме зараз нам потрібно думати про майбутнє. Адже коли закінчиться війна, про війну говорити не перестануть. І саме ми зараз відповідальні за те як історія та хід війни буде описуватись в міжнародних медіа. Саме ми маємо сприяти журналістській етиці, якості розуміння та правильній підготовці молодих журналістів. Під час підготовки студентів спеціальності «Журналістика», ми повинні переконатись, що вони чітко розуміють, що таке журналістська етика і які її «правила гри». Етичність є основним законом кожного журналіста під час воєнного конфлікту».

Aidan White, Президент EJTA