06 липня 2023

Викладачі та аспіранти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука взяли участь в науковому воркшопі, який було організовано в рамках проєкту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни», що реалізовується разом з Університетом Бат Спа (Велика Британія).

Воркшоп організував професор Університету Бат Спа, Simon Strange.

Науковий захід було присвячено питанню підготовки наукових дисертацій та особливостей аспірантури у Великій Британії.

Лекція

Під час зустрічі детально обговорили роль, структуру, зміст та ключові функції дисертації в Великій Британії. Також вивчили особливості аспірантури, вимоги до вступу, можливості фінансування для іноземних студентів.

Учасники мали можливість ознайомитись з особливостями захисту дисертацій в Сполученому Королівстві, а також отримати поради та рекомендації з підготовки дисертацій..

Детальну інформацію можливості фінансування PhD можна знайти тут:

Jobs.ac.uk, AHRC Arts Humanities Research Council, UKRI