22 травня 2024

Цьогоріч у Школі педагогічного досвіду, що функціонує на історико-філологічному факультеті МЕГУ,  було представлено  ОСВІТНІ ТРЕНДИ НА УРОКАХ СЛОВЕСНОСТІ. Спікерка – Андріана Симоненко, випускниця історико-філологічного факультету (спеціальність “Українська мова і література “), нині - успішна вчителька  Хустського  ліцею розповіла про  те, як викладає українську мову та літературу, щоб зацікавити сучасних здобувачів освіти, та  мотивувати їх легко, весело й ефективно засвоювати премудрості рідної словесності. Арсенал засобів, застосовуваних нею, вражає.  Андріана Романівна радіє успіхам своїх вихованців –  переможців олімпіад, конкурсів, змагань. Девізом її життя є теза: «Люблю те, що роблю, роблю те, що люблю». А це запорука успіху і натхнення не лише у вчительській професії. 
albom
Антоніна Романівна відповіла на численні запитання студентів та викладачів про реалізацію ідей НУШ, використання інформаційно-комунікаційних технологій  на уроках української мови ,специфіку оцінювання навчальних досягнень учнів ; про її найбільше розчарування упродовж 10 років нелегкої , але плідної праці, про  плани на майбутнє…   Порада, яку дала майбутнім словесникам Андріана Симоненко, – наполегливо здобувати знання в університеті, який вона вважає рідним, і згадує роки навчання в альма-матер як найкращий період свого життя. Випускниця висловила щиру вдячність викладачам кафедри української мови та літератури історико -філологічного факультету за те, що сформували її як філологиню, адже вона порушила сімейну традицію, обравши нелегкий педагогічний шлях. 
foto
Викладачі факультету Н. Мединська, Т. Груба, Л. Овдійчук, В. Миронюк з приємністю згадували Андріану-студентку й висловлювали своє захоплення й гордість за її нинішні успіхи уже як колеги. 
foto
Чоловік Андріани, теж випускник МЕГУ (факультет здоров’я  фізичної культури і спорту), нині у лавах Збройних Сил України, захищає наше майбутнє, тому побажаємо йому й усім нашим Воїнам Світла з  переможним щитом повернутися додому, і всім нам – миру та перемоги.