15 грудня 2021

У середу 15 грудня в університеті провели конкурс кураторів. Представником від педагогічного факультету була доктор педагогічних наук, професор Марчук О.О., куратор групи студентів 3 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" (бакалавр). У своїй доповіді вона пояснила, що намагається виховувати у студентів інтелігентність, людяність, гуманізм, професіоналізм. Куратор розповіла, що на виховних годинах обговорює різноманітні педагогічні ситуації, погляди на освіту різних вчених, зазначила, що долучає студентів до проведення громадських читань "Я голосую за мир!", щороку проводить вечори пам'яті В. Сухомлинського, пропагує педагогіку миру, засновником якої є акад. С. Дем'янчук.

йцукенг

- Викладач повинен бути прикладом для наслідування, володіти педагогічним тактом, і, водночас, бути другом для студентів, іти в ногу з часом, розуміти їх бачення світу, що є запорукою його успішної діяльності, - пояснила проф. Марчук О.О.

На святі побували студенти магістратури спеціальності 012 «Дошкільна освіта», які щиро привітали проф. Марчук О. о. із отриманням нагороди.