15 грудня 2021

15 грудня 2021 р. на факультеті географії, історії та туризму відбулося засідання круглого столу на тему "Петро Могила - політичний, церковний, та культурно-освітній діяч", організований кафедрою історії. У науковому засіданні взяли участь студенти спеціальності 014 Середня освіта "Історія" та 014 Середня освіта "Українська мова і література", викладачі кафедри історії.

круглий стіл

Учасники круглого столу виступили з доповідями, які розкривали аспекти політичної, церковної, культурної та освітньої діяльності Петра Могили. Студенти підготували презентації щодо висвітлення біографічних відомостей та політичних поглядів П. Могили. В рамках обговорення, заявлених у програмі круглого столу доповідей, учасники засідання проявили неабиякий інтерес до проблеми політичних поглядів П. Могили.

круглй

Слушними і цікавими, з точки зору наукової переконливості та аргументації,  були думки та твердження учасників круглого столу щодо церковної та політичної діяльності Петра Могили і їх вплив на події української історії у ХVII ст. Студенти під час наукового діалогу звернули увагу на далекоглядність церковних реформ П. Могили і їх відлуння у сучасній історії України.