28 липня 2022

Шановні науково-педагогічні працівники та  студенти, щиро вітаю Вас із Днем Української Державності. Сьогодні, двадцять восьмого липня, у День Хрещення Київської Руси-України, ми вперше відзначаємо це свято, яке пов’язане із утвердженням тисячолітніх  традицій  українського державотворення.
▪️ Це українське свято сприяє відновленню історичної справедливості та захисту національних інтересів нашої Держави і ніхто не зможе відвоювати у нас те, за що боролися наші пращури віками.
▪️ Тому зараз, з початком російської агресії, коли наша країна потерпає від окупантів, відзначення державних свят, збереження культурної спадщини, вшанування пам’яті загиблих захисників України набуває особливого значення.

ректор

▪️ Ми пишаємося своїм народом, своєю мовою, багатою історією! Ми – нація нескорених, і запорукою успіху буде наша єдність! Перемога України буде спільною перемогою всього демократичного світу! Всі окупанти будуть знищені!
Щиро бажаю всім миру, перемоги, наснаги, віри у світле майбутнє! Бережіть себе та своїх дітей і ми обов’язково переможемо!
МЕГУ – працюємо заради перемоги!
 Ректор, Віталій Дем’янчук.