22 вересня 2021

З нагоди Всесвітнього дня миру у нашому університеті розпочато унікальну серію екскурсій для учнів випускних класів.

76j

Сьогодні першими у гостинно відчинені двері обох корпусів МЕГУ зайшли одинадцятикласники Рівненської ЗОШ №20. Учні відвідали Музей миру, де начальник відділу координації навчання студентів з елементами дистанційної форми, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історії Андрій Левдер розповів про широку палітру експонатів та зауважив на тому, що музей створено з ініціативи засновника МЕГУ – Степана Якимовича Дем’янчука.

jy5

Далі учні відвідали усі факультети та поспілкувалися із деканами стосовно особливостей вступу, навчання та можливостей самореалізації у позааудиторній діяльності.