01 травня 2023

У рамках Договору про співпрацю між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Одеським державним університетом внутрішніх справ, в частині здійснення академічної мобільності викладачів та здобувачів вищої освіти сьогодні до нашого університету прибули шестеро студентів на чолі з кандидатом юридичних наук, доцентом, заступником директора інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ Іриною Риженко.

фото співпараці

Для викладача та студентів заплановано насичену наукову та інформаційну програму. Під час перебування у МЕГУ вони ознайомляться із особливостями побудови освітнього процесу та матеріальною базою університету. Вагомою особливістю є й можливість перейняти педагогічний досвід та зміцнити партнерські відносини у сфері освітнього середовища.