29 лютого 2024

На факультеті кібернетики МЕГУ завершився захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки. Магістранти представили результати наукових досліджень в галузі штучного інтелекту, Інтернету речей, комп’ютерного зору та електронної торгівлі. Слід відзначити, що частина кваліфікаційних робіт була впроваджена в проекти  ІТ-компаній. Всі дипломні роботи успішно пройшли перевірку на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення «Unichek», в результаті чого середній показник плагіату не перевищував 7%. Голова та члени Державної екзаменаційної комісії факультету кібернетики МЕГУ відмітили високий рівень підготовки кваліфікаційних робіт.

Захист ККН

Особливу увагу привернула випускна робота магістранта Яцюка Владислава «Створення системи автополиву розумної теплиці» з повною демонстрацією технологій Інтернету речей для вирощування мікрозелені в домашніх умовах. Інтернет речей автоматизовано керують поливом, освітленням, вентиляцією та обігрівом в розробленій теплиці. Члени ДЕК мали можливість спробувати на смак вирощений за три дні врожай мікрозелені.

Захист ККН

Мединський Микола розробив інтелектуальну інформаційну систему, яка автоматично збирає дані та вимірює забруднення повітря в режимі реального часу. Дана система інформує, моніторить та прогнозує якість повітря у м. Рівне та попереджає про погіршення екологічного стану довкілля.

Захист ККН

Факультет кібернетики МЕГУ щиро вітає всіх випускників із успішним захистом кваліфікаційної роботи та здобуттям ступеня магістра з комп’ютерних наук. Бажаємо всім професійних успіхів та наснаги в галузі ІТ.