29 лютого 2024

27 лютого 2024 року розпочалась програма з навчання викладачів COIL (Collaborative Online International Learning) в рамках програми Twinning.

Зі всієї України було відібрано 27 учасників за різними напрямками. До участі долучили двох викладачів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука: Аліну Лавренюк, викладача кафедри романо-германської філології та Вікторію Артюшок, доцента кафедри менеджменту.

Програма складається з 5 онлайн воркшопів з використанням технологій Padlet та розробку власного COIL проєкту для подальшого впровадження. В результаті, фахівці допоможуть знайти партренів для реалізації та оцінити проєкт за європейськими критеріями.

COIL

Що ж таке COIL?

Спільне міжнародне онлайн-навчання (COIL) - це фантастичний спосіб взаємодії університету з іншими міжнародними університетами та професійними установами. Ці можливості, включаються в навчальну програму, надають цінний досвід роботи з іншими людьми з різних культур і країн, допомагають розвивати цифрові навички та міжкультурну компетентність.

Програма COIL призначена для студентів, викладачів, міжнародних чи галузевих партнерів.

Над проєктами COIL можна працювати в режимі реального часу зі студентами з інших країн, що дозволить вам спільно працювати над цілеспрямованою діяльністю. Крім того, над ними можна працювати "асинхронно", тобто студенти можуть працювати разом у різний час, що дозволить вам співпрацювати з людьми з країн, часові пояси яких не перетинаються.