29 лютого 2024

За сприяння Університету Бат Спа (Велика Британія), викладачі Міжнародного економі кого-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’ячнука мали можливість долучитися до дискусії американських професорів з Каліфорнії та Нью Йорку на тему “Війна в Україні на другому році: що відбулося і чого можна очікувати?”. До дискусії теми долучились викладачі факультету журналістики та начальник міжнародно-проєктного відділу.

Професори Раджан Менон та Пол Д'Аньєрі для слухачів в залі Bath Royal Literary and Scientific Institution обговорили те, що відбулося в Україні за останні 12 місяців, і спрогнозували можливі шляхи розвитку подій. Професори відзначили, що хоча висвітлення подій у засобах масової інформації значно зменшилося, але страждання і нещастя на місцях не зменшилися.

Сівпраця

«Коли 24 лютого 2022 року Росія вторглася в Україну, серед експертів переважала думка, що Україна зазнає поразки протягом тижня. Проте Україна відтіснила Росію від Києва задовго до того, як західна зброя почала надходити у великих обсягах.»

Професор Раджан Менон,

Міський університет Нью-Йорка

Співпраця

«Хоча слово "патова ситуація" все частіше використовується для опису війни в Україні, жодна зі сторін, схоже, не прагне припинити бойові дії, оскільки обидві вважають нинішній статус-кво неприйнятним. Як можна зберегти мир у довгостроковій перспективі, якщо першопричини війни залишаються на місці, і які можливості існують для встановлення довгострокової безпеки в регіоні?»

Професор Пол Д'Аньєрі,

Каліфорнійський університет в Ріверсайді