23 грудня 2020

23 грудня 2020р. на факультеті кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука відбулося засідання студентського наукового товариства.

факультет кібернетики

У засіданні наукового товариства брали участь здобувачі вищої освіти, професорсько-викладацький склад факультету кібернетики. Серед запрошених був проректор з наукової роботи університету д.е.н., проф. Борейко В.І.

факультет кібернетики

Студенти першого та другого курсів спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки представили надзвичайно цікаві наукові доповіді та власні програмні розробки.

факультет кібернетики

Тематика доповідей та презентація власних розробок стосувалася Інтернету речей, ідентифікацій та розпізнавання образів у відеопотоці реального часу, розробки комп’ютерних ігор, створення програмного забезпечення для кіберзахисту сайтів та ін.