13 травня 2023

11 травня здобувачі освіти економічного факультету та представники студентської ради Мінародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука взяли участь в тематичній зустрічі «Міжсекторальний діалог щодо залучення молоді як публічних управлінців у Рівненській області» в рамках ініціативи «Тиждень відкритого уряду», в рамках міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» та Тижня Європи, організованої спільно з Міжрегіональним управління НАДС у Волинській та Рівненській області за підтримки Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.
У рамках зустрічі були обговорені важливі питання, які актуальними на теперішній час, зокрема:

Державна служба

вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування
можливості та перспективи на публічній службі, що формують персональний бренд
розвиток компетентностей державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування
стажування громадян з числа молоді на посадах в державних органах та органах місцевого самоврядування
стажування молоді в органах місцевого самоврядування в рамках міжнародних проектів, в тому числі за кордоном
міжнародна співпраця в органах державної влади
проектна діяльність та залучення молоді
розвиток цифрової держави - «Дія. Цифрова освіта»
залучення молодіжних рад до роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Державна освіта

Здобувачі освіти МЕГУ взяли участь в командній роботі та стратегічній сесії . В ході активної участі кожна команда студентів, отримавши конкретне запитання, обговоривши можливі варіанти відповіді в результаті запропонували своє бачення переваг, недоліків та перспектив публічної служби.

Ці активності є прекрасною можливістю поспілкуватися зі студентською молоддю, допомогти відкрити їх потенціал й продемонструвати наскільки важливою є їхня участь у будівництві нашої країни.

Державна освіта

Молодь є мотором прогресу, і ми віримо в цю силу та здатність змінювати світ навколо нас. Разом ми зможемо зробити великі справи і побудувати майбутнє, яким можна пишатися!