12 травня 2023

Творчий проєкт КнигоСтудії «Читацьке бюро», партнером якого є кафедра української мови та літератури історико-філологічного факультету МЕГУ, завершується циклом презентацій новоствореної книги «Справжні казки дітей», у якій вміщено чотири колективних казки українською мовою та у перекладах: англійською, польською, чеською і навіть китайською мовами. Тексти редагували викладачі та студенти-філологи МЕГУ.

Школярі

Казкові твори прекрасно й креативно проілюстрували учні мистецьких шкіл. Видали книгу «Волинські обереги». Перше дійство з нагоди народження книги «Чари читацького бюро» відбулося 11 травня 2023 р. у Рівненській обласній бібліотеці для дітей. Учасники поділилися враженнями від спільної роботи, згадали цікаві епізоди казкотворення й отримали сертифікати, які засвідчують участь у творчо-практичній студії. Завідувачка кафедри української мови та літератури МЕГУ Л. Овдійчук привітала авторів-початківців і побажала нових творчих ідей.

Вручення сертифікатів

Модерувала захід Євгенія Пірог, авторка й координаторка проєкту, письменниця, громадська діячка, відома своїми творчими ініціативами з промоції дитячої книги та дитячого читання.