10 листопада 2021

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови .З нагоди свята відбувся традиційний 21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, текст  до якого цьогоріч написав  письменник Юрій Андрухович.

О 10:00 розпочався спецефір, присвячений радіодиктанту. Відбулися прямі включення з різних країн  та регіонів України, а також із читальної зали Національної бібліотеки імені Вернадського. До написання радіодиктанту долучилися також  викладачі та студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. Степана  Дем’янчука.

диктант єдності

Із вступним  словом виступили проректор з навчально-методичної роботи, доктор філологічних наук, професор Мединська Наталія Миколаївна та декан історико-філологічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Груба Таміла Леонідівна,які привітали присутніх  з вагомим для кожного українця святом та закликали шанувати та цінувати українське слово.