10 листопада 2021

3 листопада 2021 року більше 50 учасників приймали участь у семінарі під назвою «Де молоді знайти гроші на ідею?», що проводився в рамках проекту «Лекторій-2021» економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

дщш

Лектор – Волович Максим Володимирович, заступник ректора з інвестиційно-інноваційної діяльності, викладач кафедри менеджменту МЕГУ, депутат Рівненської районної ради восьмого скликання.

длорп

На семінарі було представлено низку можливостей щодо отримання грантового фінансування на реалізацію молодіжних проектів з місцевого на обласного бюджетів Рівненщини. Визначено етапи написання проектних заявок, особливості розробки мотиваційних листів. Розглянуто значну кількість кейсів вже реалізованих ідей, спрямовано увагу на чинники успіху при розробці та реалізації різних молодіжних проектів.

ждло

Окремим питанням розгляду семінару була презентація проекту «Молодіжна адміністрація», що відбудеться 20-22 листопада 2021 року. Під час презентації слухачі отримали вичерпну інформацію щодо організаційних умов проекту, можливості участі у ньому та критеріїв відбору учасників.