![gerb gerb](/sites/default/files/2021-04/iueh-logo-gerb.gif)
10 листопада 2021
![](/sites/default/files/2021-11/1.png)
Директор відомої компанії «Домова служба» Валерій Гусак, в рамках проєкту економічного факультету «Лекторій 2021», провів лекцію на тему «Як в Україні заробляти гроші: рецепти від Валерія Гусака». Модератор заходу – Максим Волович.
![ждло](/sites/default/files/inline-images/2.1.png)
Були розглянуті питання формування теоретичних і практичних навичок майбутніх спеціалістів, визначена ключова роль проходження практики на різних етапах опанування професії. Лектором наведено значну кількість практичних прикладів щодо різних управлінських ситуацій у процесі набору та управління персоналом. Сформований «чек-лист» порад молоді для становлення себе як затребуваного спеціаліста на ринку праці.