10 листопада 2021

9 листопада 2021 року студенти та викладачі  історико-філологічного факультету спільно з РОУНБ провели захід до Дня української писемності та мови у формі онлайн журналу. Наталя Васюк, засновниця та голова клубу «Співрозмовник», провідна бібліотекарка читальної зали Рівненської обласної універсальної наукової  бібліотеки, розповіла про історію створення цього свята, ознайомила з цікавими новинками літератури.

Журнал

Маргарита Шкабаріна, доцентка кафедри української мови та літератури репрезентувала інформацію про традиції, пов’язані з Днем української писемності та мови: вшанування пам’яті Нестора-літописця, стартування конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, проведення радіодиктанту національної єдності.

журнал 2

Студенти історико-філологічного факультету продемонстрували сучасне відеопрочитання української поезії та мультимедійну презентацію «Українська мова – серце народу».