01 жовтня 2021

Напередодні Дня працівника освіти студенти привітали професорсько-викладацький склад та усіх працівників університету.

Зорецвів

Святковий концерт підготували активісти Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ. Традиційні пісні від мистецьких колективів та талановитих студентів підтримували святкову атмосферу у глядацькій залі. Ансамбль народної пісні й танцю «Зорецвіт», ансамбль естрадної пісні «Елегія» та постановки студентських колективів різних факультетів викликали шквал оплесків щоразу після закінчення виступу.

елегія

Особливо вразив усіх присутніх виступ заслуженого журналіста України, доцента кафедри соціальних комунікацій Віктора Мазаного, який виконав щемливу пісню.

сіуау

Ректор університету, доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права і правосуддя Віталій Дем`янчук та проректор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Андрій Боровик привітали колег та вручили почесні грамоти за непересічну професійну майстерність. Особливо відзначили вагомість злагодженої роботи колективу, що призводить до високих професійних здобутків.

боровик ректор