01 жовтня 2021

Сьогодні на факультет журналістики завітала випускниця, журналістка телеканалу «Сфера-ТВ» Аліна Пучка. Захід відбувся у рамках реалізації навчальної ініціативи, що була започаткована минулого року – Кузня професій від випускника.

пп

Оскільки випускниця знайшла та реалізувала себе у телевізійній журналістиці, то й розповідь йшла про будні телевізійника. Детально зупинилися на проблемі вибору теми для сюжетів та специфіці роботи із оператором «в полі». Розповіла Аліна й про те, яка тематика імпонує їй та які позитивні емоції викликає робота журналіста. Окремо обговорили виклики у професії та можливості для виходу з важких ситуацій під час зйомок або написання сюжетів.

ааа

Також зачепили тему студентських років, адже Аліна відверто поділилася спогадами про університет та порадила сьогоднішнім студентам активно проявляти себе у позанавчальній діяльності. Особливо враховуючи наявне технічне забезпечення, яке нещодавно отримав факультет від проекту DESTIN.

Аліна стала першою гостею цього навчального року та відкрила серію зустрічей та майстер-класів, які традиційно відбуваються за участю випускників факультету журналістики для майбутніх журналістів.