01 жовтня 2021

Нові напрями співпраці з Інститутом педагогіки НАПН України започатковано деканом історико-філологічного факультету, доктором педагогічних наук, професором кафедри української мови та літератури Грубою Тамілою Леонідівною.

Груба Т.М.

Під час зустрічі із завідувачкою відділу навчання української мови та літератури, доктором педагогічних наук, професором Горошкіною Оленою Миколаївною та завідувачкою відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури, доктором педагогічних наук Богданець-Білоскаленко Наталією Іванівною обговорено пропозиції, щодо оновлення освітньої програми «014 Середня освіта. Українська мова і література», заплановано проведення гостьових лекцій та науково-практичного вебінару «Підготовка майбутніх вчителів української мови та літератури в умовах НУШ» в рамках традиційних листопадових днів на історико-філологічному факультеті.