18 серпня 2021

Навчальний візит «Кращі практики громадської активності молоді задля розвитку сходу України» розпочався у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука на факультеті журналістики. Впродовж цілого тижня члени делегації зі Станиці Луганської відвідуватимуть навчальні заняття на базі практичних лабораторій факультету журналістики та ознайомляться з роботою рівненських ЗМІ.

новина

Сьогодні старшокласники Станиці Луганської разом із кураторами зустрілися із ректором МЕГУ, доктором юридичних наук, професором Віталієм Дем’янчуком. Гості поділилися враженнями щодо нашого міста та висловили очікування стосовно візиту. Ректор наголосив на всебічній підтримці делегації та можливості коригування програми перебування згідно із побажаннями старшокласників. Особливо візитерів цікавили питання вступу та наявні спеціальності, за якими можна навчатися в МЕГУ. Не обійшлося і без подарунків – гості привезли з собою особливий ліхтар із лелеками, що символізують мир. Ректор із вдячністю прийняв дар та передав його до університетського Музею Миру.

мир екскурсія

Наступним пунктом знайомства із університетом став візит до вище згаданого Музею Миру, який заснував ще Степан Якимович Дем’янчук. Пропагування ідеї миру в усіх її проявах сильно відгукнулося у гостях зі сходу нашої держави. Начальник відділу координації навчання студентів з елементами дистанційної форми, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історії Андрій Левдер провів екскурсію музеєм. Розповів про унікальні експонати та дозволив взяти до рук й приміряти деякі з них особливо зацікавленим школярам. На завершення візиту гості залишили відгуки у товстій гостьовій книзі та висловили своє захоплення самою наявністю Музею Миру.

інтервю

Особливо насиченим та пізнавальним став начальний блок із лекціями та майстер-класами, які провів кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій Андрій Смусь. Андрій Григорович розповів про особливості радіомовлення в епоху глобалізації, що особливо актуально для гостей, оскільки в найближчих планах стоїть відкриття та запуск в ефір онлайн-радіо Станиці Луганської. Після невеличкої перерви в навчальній аудиторії мова вже йшла безпосередньо про формування випуску новин, збір інформації, начитку, монтаж випуску із акцентом на особливостях радіомовлення в режимі онлайн.

студенти

Активний день завершився візитом до спортивно-оздоровчого комплексу імені Завадського. Коротке знайомство з найбільшим басейном та можливість випробувати потужні довгі доріжки високо оцінили усі гості.