04 серпня 2021

Підписано угоду про співпрацю між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом ім. ак. Степана Дем’янчука та Школою українознавства в місті Йонкерс, що заснована в 1953 році  (штат Нью-Йорк. США). Зі сторони університету угоду підписав ректор МЕГУ Віталій Дем‘янчук. Зі сторони Школи українознавства - Світлана Хмурковська, яка є представницею української освіти в США, заступницею Голови Шкільної Ради при УККА, директорка Школи Українознавства в Йонкерсі.

договір

В рамках співпраці передбачено проведення спільних заходів,спрямованих на консолідацію молоді двох країн та поглиблення партнерських стосунків, зокрема за участю Інституту педагагічної освіти та історико-філологічного факультету.Так, одним із перших кроків  планується організація щорічних учнівських читань «Я голосую за мир» за участю учнів із США.