26 червня 2023

23 червня 2023 р. відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку регіонів», організована економічним факультетом та факультетом географії, історії та туризму ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

II Конференція

Серед учасників конференції були присутні науковці та студенти закладів вищої освіти України, зокрема з м. Рівне, Луцька, Києва, Харкова, Сум, а також міжнародні партнери МЕГУ: університету Бат-Спа (Велика Британія), Великопольської соціально-економічної академії в Шроді-Великопольській - Академія прикладних наук та університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща). З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи МЕГУ імені академіка Дем’янчука, д.філол.н., проф. Наталія Мединська, зазначивши важливість тематики конференції, яка спрямована  на вирішення питань відбудови та перспектив розвитку країни.

Бат Спа

У рамках конференції заслухано доповіді з актуальних проблем розвитку регіонів. Розкрито конституційно-політичні умови економічних процесів в умовах війни, здійснено оцінку економічних процесів України сьогодення, розглянуто важливі суспільно-географічні та геоекологічні проблеми, вагоме місце виділено питанням розвитку індустрії туризму на регіональному рівні.

ІІ конфернція

За результати конференції окреслено шляхи підвищення ефективності державної регіональної політики у післявоєнний період, умови консолідації регіонального економічного простору та поглиблення міжнародної співпраці.