20 вересня 2021

Кафедра здоров’я людини та фізичної терапії не залишилась осторонь святкування Міжнародного дня студентського спорту, яке святкується 20 вересня щорічно.

імівмів

Завідувач лабораторії «нетрадиційних методів оздоровлення та масажу» Велінець П.В. та лікар спортивної медицини вищої категорії Петрук І.Д., які є провідними спеціалістами даної галузі серед викладачів факультету організували та провели навчально-практичний семінар  «Сучасні методики реабілітації у спортивній діяльності» .

іумвмімиіи

Семінар проводився для студентів 3-го та 4-го курсів денної та заочної форми навчання.

фафафафаф

Під час навчально-практичного семінару учасники засвоїли практичні навички із кінезіотейпування, постізометричної релаксації, мануальної терапії, точкового масажу.

вауауц

За підсумками семінару учасникам були вручені сертифікати і методичні рекомендації з навчального курсу.