23 жовтня 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Сьогодні, 23 жовтня 2023 року, відбулася надзвичайно цікава та інформативна гостьова лекція директора ПП «Домова служба» Валерія Гусака, який поділився своїми досвідом розбудови успішного бізнесу.
Новини
Тема лекції – «10 факторів, що знижують прибуток бізнесу», дозволила розкрити ключові проблеми створення та управління підприємством, яке спеціалізується на наданні побутових послуг. Під час заходу лектор торкнувся широкого кола питань, що стосувались зростання бізнесу, стратегічного планування, визначення цілей фірми, розробки показників оцінки ефективності результатів, делегування повноважень, створення ефективної команди, ціноутворення, просування послуг та багато іншого.
Лекція стала цікавою подією для здобувачів освіти і відзначилася активними дискусіями, підтвердивши важливість постійного навчання й обміну досвідом для підвищення конкурентоспроможності бізнесу. Присутні мали змогу засвоїти багато цінних ідей і стратегій, що допоможуть їм досягти успіху у власній справі.
Новини
Колектив та здобувачі освіти економічного факультету щиро вдячні пану Валерію за вагомий внесок у розвиток бізнес-середовища та за готовність поділитися цінними знаннями та безцінним досвідом.