23 жовтня 2023

Там, де збиралися тисячі уболівальників. Там, де відбувалися сотні змагань та матчів. Там, де відчувається понад півстолітня історія футбольного клубу «Верес». На стадіон «Авангард» студенти факультету журналістики МЕГУ завітали на унікальну пару, на якій представники НК «ВЕРЕС» ділилися зокрема досвідом співпраці зі ЗМІ та інформаційними лайфхаками.
Новини
Кореспондентка та викладачка МЕГУ Анна Махно разом з інформаційним директором НК «Верес» Євгеном Кучіним провели лекцію стосовно особливостей висвітлення спортивних новин здобувачам освіти просто на стадіоні «Авангард». Доєдналися також фахівець SMM, а ще фотограф народного клубу.
Новини
Спершу студентам провели екскурсію стадіоном, а також ознайомили з життям «Вереса». А ще поділилися роботою щодо інформаційної «внутрішньої кухні» НК, розповіли, як співпрацюють з журналістами та чому однією із пріоритетних цілей клубу, є зробити структуру - самоокупною. Також у дружній розмові відповіли на всі питання, які цікавили майбутніх журналістів. А на згадку студенти ще й отримали брендовані записники від «Вереса».
"Сьогодні вперше з'явилась нагода побувати у середовищі спортивної організації подібного рівня, від чого враження лише позитивні. Помітно напрямок прогресу, у якому рухається клуб та відкритість, яку демонструє для своїх вболівальників" - зазначає Ілона Бебих, студентка 3 курсу
Представники НК «Верес» та студенти МЕГУ ім.ак.С. Дем»янчука домовилися, що це буде не єдиною зустріччю. Адже вона була неабияк пізнавальною та корисною. клубу «Верес». На стадіон «Авангард» студенти факультету журналістики МЕГУ завітали на унікальну пару, на якій представники НК «ВЕРЕС» ділилися зокрема досвідом співпраці зі ЗМІ та інформаційними лайфхаками.