25 жовтня 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Новини
Сьогодні в середу 25.10.2023 р. відбулася гостьова лекція Олени Сенько, проектного менеджера компанії «Нова пошта», на тему: «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу», під час якої розглядались ключові аспекти соціальної відповідальності бізнесу в сучасних умовах.
Лекторка розповіла про важливість та вплив корпоративної соціальної відповідальності на сучасне бізнес-середовище. Вона підкреслила, що сучасні компанії повинні приділяти увагу не лише фінансовим показникам, але й питанням розвитку місцевої спільноти, довкілля та соціальних ініціатив.
Олена Сенько представила конкретні приклади реалізації програм корпоративної соціальної відповідальності які впроваджує компанія «Нова пошта». Однією з таких ініціатив є програма «Гуманітарна пошта». Ця програма стала прикладом успішної реалізації ідеї соціальної відповідальності в сфері логістики та поштових послуг.
Новини
Під час доповіді присутні мали можливість задати лекторці питання та поділитись власним досвідом реалізації проектів корпоративної соціальної відповідальності. Лекція виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною для усіх присутніх.
Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку Олені Сенько за її відмінну презентацію та спільну роботу в напрямку усвідомлення важливості корпоративної соціальної відповідальності бізнесу як важливого аспекту корпоративного управління.