08 жовтня 2021

4-8 жовтня 2021 року в режимі онлайн відео конференції відбувся КРОС-ФОРУМ «ЄВРОПУ ЄДНАЄ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ» в межах програми Президента України «ЗДОРОВА Україна» на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, в якому прийняли участь викладачі кафедри фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем՚янчука.

Під час роботи КРОС-ФОРУМУ піднімалися важливі питання створення здоров’язбережувального і безпекоорієнтованого освітнього середовища в закладах вищої освіти, здоров’язбережувальної діяльності в закладах вищої освіти, аспектів формування фізичного, психічного, соціального і духовного здоров’я студентської молоді в контексті програми Президента України «Здорова Україна», також був представлений досвід здоров’язбережувальної роботи в закладах вищої освіти.

З доповіддю виступила Сотник Жанна Григорівна, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, в якій зазначила важливість питання формування психічного здоров’я молоді та вплив на нього рухової активності.

Доповідачі відмітили, що щаслива країна з високим рівнем життя можлива лише за умови покращення здоров’я студентської молоді і здоров’я є дуже великою цінністю, без якої неможливо рухатися вперед.