27 вересня 2021

24 вересня 2021 року студенти 1 курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» в рамках вивчення дисципліни «Інформаційна культура та просвітницька діяльність вихователя ЗДО» (проф. Марчук О.О.) долучилися до інтерактивного семінару «Педагогічна етика майбутніього вихователя закладу дошкільної освіти», який підготували для них студенти 4 курсу під керівництвом завідувачки кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доц. Мельничук Л.Б.

ии

У процесі активної міжособистісної взаємодії майбутні вихователі та викладачі долучилися до дебатів «Дружба студентів та викладачів у соціальних мережах» - «за» і «проти», проаналізували вимоги до зовнішнього вигляду майбутнього вихователя, за допомогою методу «кейс» обговорили етичні правила спілкування у соціальних мережах.

bbb

Спілкування за допомогою інтерактивних технологій (дебати, робота в групах, метод кейсів, начаючись – вчуся, мозковий штурм) сприяло усвідомленню студентами 1 курсу значущості дотримання вихователем норм педагогічної етики у професійній діяльності та спонукало їх до самоаналізу своїх вчинків, визначення типових помилок педагогічної поведінки, пов’язаних із порушенням норм педагогічної моралі.