27 вересня 2021

27 вересня відбулося фінальне тематичне засідання літньої польової школи «Гірські екосистеми та управління ресурсами». Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука виступив партнером міжнародного проекту в якому взяли участь науковці з 31 університету, представники 35 національних парків світу, громадських організацій.

Впродовж дев’яти днів учасники школи мали змогу слухати лекції провідних науковців з усього світу. Приємно, що в числі 99 експертів-лекторів з 36 країн світу, свою доповідь представив і к. геогр. наук, доцент кафедри географії і туризму Романів А. С. Його лекція «Проблеми конфліктів природокористування на прикладі національних парків Українських Карпат» була спрямована на розкриття важливих проблем природоохоронних територій Карпат, а саме: вирубка лісів, розбудова гірськолижних курортів та міні-ГЕС в заповідних зонах, надмірне рекреаційне навантаження на окремі ландшафти національних парків та ін. 

Позитивний досвід участі в проекті отримали і слухачі курсів від кафедри географії і туризму: доц. Яроменко О.В., доц. Шикула Р.Р., Токар О.І. 

Кафедра географії і туризму висловлює вдячність Канадському інституту «Grasspoorts institute» за плідну співпрацю, а також представникам міжнародно-проектного відділу МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука - Лавренюк Аліні та Яковчук Анастасії за інформаційну підтримку та супровід заходу. Дізнатися більше про роботу членів літньої школи можна на офіційному сайті за посиланням:

https://www.grassrootsglobal.net/mer2020/faculty-members.html